Ми у соціальних мережах
17.08.2016

Громадське обговорення проекту розпорядження «Про внесення змін до плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року».

17 серпня 2016 року за ініціативою Міністерства юстиції України відбулось громадське обговорення проекту розпорядження «Про внесення змін до плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року» за участі представників громадянського суспільства, органів влади та міжнародних організацій.

 

На обговоренні були узгоджені позиції та враховані зауваження, запропоновані органами влади щодо внесення змін. Нагадаємо, що з проектом розпорядження можна було ознайомитися та подати зауваження на офіційному сайті у розділі НОВИНИ  "Розроблено проект розпорядження КМУ "Про внесення змін до плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини""

Представники громадянського суспільства подали свої пропозиції щодо внесення змін до "Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини" (далі План дій). Та заступником Міністра юстиції України Сергієм Пєтуховим  було наголошено щодо недоцільності обговорення наразі внесення додаткових змін до Плану дій та запропоновано провести робочі групи з цих питань вже за результатами презентування річного звіту після 10 грудня 2016 року. 

 

Керівник Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини Богдан Крикливенко  зазначив , що "ми очікуємо реалізації доручення Прем’єр-міністра України щодо проведення зустірчі із обговорення питання практичного виконання Плану дій".

Як відомо, Уповноважений ВРУ з прав людини Валерія Лутковська  у листі від 01 липня 2016 року №1.-1467/16-СМ звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із пропозицією винести питання стану виконання Національної стратегії та Плану дій на обговорення під час засідання Кабінету Міністрів України.

21 липня 2016 року Прем’єр-міністром України було доручено Міністру юстиції Павлу Петренку провести нараду щодо обговорення проблемних питань, які виникають під час виконання заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини. За результатами проведення наради подати Кабінету Міністрів України відповідні пропозиції.

 

Рекомендувати цей матеріал:
X 

забув пароль

реєстрація