Ми у соціальних мережах
Національна стратегія у сфері прав людини › Звіти за результатами моніторингу
06.09.2017

"Права людини як айсберг в океані реформ"

Ця публікація є результатом спільної роботи Громадської платформи моніторингу імплементації Національної стратегії у сфері прав людини. Звіт підготовлений за матеріалами Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів, Консультативної місії Європейського Союзу та Української Гельсінської спілки з прав людини.

Публікація доступна на сайті за посиланням.

Резюме тематичного звіту розміщено тут

 Інформація щодо стану виконання Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини (станом на 31.06.2017 року) знаходиться тут.

Звіт за результатами моніторингу імплементації Національної стратегії у сфері прав людини. Підготовлений учасниками Меморандуму про співпрацю між представниками громадянського суспільства та Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини / Ред. кол.: Семьоркіна К., Блага А., Мойса Б. та ін.; за заг. ред. А. Бущенко, Б. Крикливенко. – К., 2017. – 17с.

Діяльність Української Гельсінської спілки з прав людини з моніторингу імплементації Національної стратегії у сфері прав людини підтримується проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії».

Рекомендувати цей матеріал:
X 

забув пароль

реєстрація